The Central Statistical Office published basic information on the level of professional activity in Poland by demographic and social characteristics; professional characteristics, employment status and working hours. The characteristics of the unemployed include the duration of unemployment and reasons for professional inactivity, job search methods, professional past and the situation of disabled people on the labor market.

https://stat.gov.pl/obszary-tematyczne/rynek-pracy/pracujacy-bezrobotni-bierni-wodowo-wg-bael/aktywnosc-ekonomiczna-ludnosci-polski-i-kwartal- 2022-4,46.html

//websnarts.com/4gs/wp-content/uploads/2017/10/footer-logo1.png

Pozyskujemy talenty, których umiejętności i doświadczenie przekładają się bezpośrednio na wzrost organizacji. Nasza praktyka w biznesie sprawia, że jesteśmy wiarygodnym partnerem w szybkiej i skutecznej rekrutacji na specjalistyczne stanowiska. Dzięki doświadczeniu i pasji budujemy trwałe relacje, które pomagają naszym Partnerom skupić się na kluczowych obszarach ich działalności. To, co nas wyróżnia, to rekrutacja szyta na miarę – dostosujemy się do Twoich potrzeb i zaproponujemy indywidualny model współpracy.